جشنواره ملی عکس امیرکبیر تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی دبیر جشنواره ملی عکس امیرکبیر گفت: با توجه به تعویق یک هفته‌ای مراسم اختتامیه جشنواره و با در نظرگرفتن درخواست بالای داوطلبین مهلت ارسال آثار این جشنواره تا بیست و پنجم مهرماه تمدید شد.

"عادل عزیزی" ضمن تقدیر از هنرمندانی که در مهلت مقرر آثار خود را به جشنواره ملی عکس امیرکبیر ارسال کردند، افزود: از آنجایی که مقرر بود آیین اختتامیه جشنواره همزمان با نخستین روز فرهنگی اراک، در تاریخ ۲۸ مهرماه برگزار شود، آخرین مهلت تعیین شده برای ارسال اثار ۲۰ مهرماه بود. وی تاکید کرد: با توجه به برنامه‌ریزی ستاد برگزاری هفته فرهنگی اراک، تاریخ اختتامیه جشنواره ملی عکس امیرکبیر به چهارم آبان‌ماه و آخرین روز از هفته فرهنگی اراک موکول شده است.

عزیزی اضافه کرد: با در نظر گرفتن درخواست زیاد متقاضیان به شرکت در جشنواره، مهلت ارسال آثار به مدت پنج روز و تا پایان ساعت اداری بیست و پنجم مهرماه تمدید شد که انتظار می رود داوطلبین در این بازه زمانی نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند.

دبیر جشنواره ملی عکس امیر کبیر خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان ضمن مطالعه دقیق فراخوان، آثار خود را پس از نام‌گذاری به همراه فایل word حاوی مشخصات فردی در قالب فایل فشرده (Zip) شده از یکی از دو روش زیر به دبیرخانه ارسال و کد پیگیری دریافت کنند. ۱. طریق ارسال به پست الکترونیک جشنواره به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ۲- از طریق ارسال به شماره واتس‌اپ دبیرخانه به شماره ۰۹۹۳۸۴۳۰۳۵۰ گفتنی است طبق اعلام مسئول دبیرخانه تا قبل از تمدید جشنواره حدود ۱۲۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال شده است.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش