چهارمین ویژه برنامه جشنواره تابستانه شب های اراک (دختران، بانوان و خانواده ایران قوی) در بوستان ملت شهر اراک

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک، شامگاه روز دوشنبه بیست و یکم تیرماه، چهارمین شب از ویژه برنامه تابستانه "شب های اراک" (دختران، بانوان و خانواده ایران قوی) با مشارکت معاونت امور بانوان، بنیاد غدیر با در بوستان ملت برگزار شد.

در این برنامه ایلیا عزیزی و سمیه مردانی مجری، اسماعیل کمال فر (عمو کمال) در بخش کودک و مسابقه ، حامد جلایی موسیقی صحنه، بهمن پارسا و ترنم محمدی در بخش نمایش ، گروه سما در بخش سرود، محسن طهماسبی خواننده ، امیرحسین کاظمی در بخش تردستی ، نوجوان مطرح کشوری باران یگانه در حوزه دکلمه و شعر خوانی ، گروه پارکور در بخش ورزش و... به هنرنمایی پرداخته و اسماعیل کمال فر و عباس شیبانی مقدم نیز به عنوان تهیه کننده و رضا براتی دستیار تهیه این ویژه برنامه را عهده دار بودند.

????همچنین از جمله میهمانان ویژه این برنامه می توان به سرکار خانم جواهری، مشاور محترم امور بانوان و خانواده نماینده ولی فقیه در استان مرکزی _ فرماندهی محترم یگان ویژه استان مرکزی و سرکار خانم نظری کارشناس محترم حوزه عفاف و حجاب اشاره نمود.

لازم به ذکر است این مراسم با رعایت فاصله اجتماعی در محیطی باز، همراه با فرهنگ سازی درخصوص رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا و اصول صرفه جویی در مصرف برق و آب اجرا شد.

 

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش