جلسه هماهنگی برگزاری ششمین همایش (وبینار) ملی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک، صبح روز دوشنبه بیستم اردیبهشت ماه جلسه هماهنگی برگزاری همایش (وبینار) ملی ایمنی، بهداشت و محیط زیست با حضور رضایی سرپرست سازمان، تکلو مسئول HSE شهرداری اراک و مسئولین فرهنگی و اجتماعی سازمان برگزار شد.

این همایش در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه همزمان با گرامیداشت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای با حضور مقامات وزارت بهداشت، وزارت تعاون و کار اجتماعی، شهرداری اراک و کانون سراسری ایمنی و بهداشت کشور با محوریت مدیریت بحران شهری با رویکرد مقابله با کرونا برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است اراک در پنج دوره قبلی نیز میزبان این همایش بوده که در سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا بصورت وبینار برگزار خواهد شد.

تکلو مسئول HSE شهرداری اراک در خصوص محورهای همایش بیان داشت: در این همایش روشهای مدیریت و کنترل شیوع ببماری کرونا در محیط های شهری، ارزیابی ریسک مشاغل پر خطر در شرایط پاندومی کرونا ویروس، متدهای فرهنگ سازی پروتکل های بهداشتی در شرایط پاندمی کرونا ویروس، ارزیابی میزان آسیب پذیری کسب و کارها در شرایط پاندومی کرونا و رویکردهای استراتژیکی و لجستیکی در جهت پیشگیری از شیوع کرونا و بررسی مشکلات و چالش های جامعه ایمنی و بهداشت کار مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: در این همایش چکیده مقالات رسیده به دبیرخانه همایش نیز داوری خواهد شد.

در پایان این نشست پس از بحث و بررسی انجام شده بین حضار در خصوص هر چه بهتر اجرا شدن این وبینار مقرر شد سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با واحد HSE و سازمان فناوری، اطلاعات و ارتباطات شهرداری زیر ساخت های این وبینار را فراهم نمایند.

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش