برگزاری جشن پنجره ای رو به نشاط در آستانه سالروز ولادت با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) در مجتمع المپیک واقع در کوی فردوس

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اراک، در آستانه سالروز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) جشنی با عنوان ” پنجره ای رو به نشاط” در مجتمع المپیک اراک برگزار شد.

رضایی سرپرست سازمان در این خصوص بیان داشت: با توجه به وضعیت  قرمز شهر اراک در پاندومی کرونا و عدم امکان برگزاری جشن در بوستان ها به دلیل تجمع شهروندان، نهایتا تصمیم بر آن شد که با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و با شعار ”پنجره ای رو به نشاط” جشنی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و با حضور در مجتمع المپیک برگزار نماییم.

این برنامه با اجرای زنگارکی آغاز و در ادامه برنامه هنرمندان در عرصه موسیقی با اجرای رسول شعبانی، تردستی توسط صابر صنعتگر و طنز با رویکرد مسئولیت اجتماعی توسط رضا زنگارکی انجام شد.

این ویژه برنامه در ده قسمت در ده مجتمع برگزار خواهد شد که اولین قسمت آن در طی امروز انجام و دو قسمت دیگر قبل از شبهای احیا انجام و باقی این ویژه برنامه پس از شبهای قدر اجرا خواهد شد و شهروندان می توانند با حضور در پنجره مجتمع مسکونی خود به تماشای این ویژه برنامه بپردازند.

 

 

.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش