نمایش # 
عنوان نمایش از %s
پیام سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار جبهه مقاومت جهان اسلام حاج قاسم سلیمانی 11 دی 1400
همزمان با شروع هفته فرهنگی اراک "فتوماراتن شهری اراک" با حضور مسوولین شهری در پیاده‌راه امیرکبیر آغاز شد. 27 مهر 1400
همزمان با هفته خجسته و مبارک وحدت و میلاد حضرت محمد(ص)و ولادت امام جعفر صادق(ع) زنگ اراک در مدرسه تاریخی صمصامی بیات اراک نواخته شد. 27 مهر 1400
تقدیر فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی از سرپرست و معاون فرهنگی سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک 27 مهر 1400
سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک برگزار می‌کند: مسابقه انشاء نویسی در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم ، با موضوع من اراک را دوست دارم چون ... 25 مهر 1400
سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک برگزار می‌کند: گلباران قبور شهدا 25 مهر 1400
سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک برگزار می‌کند: رونمایی از ترانه اراک شهر من 25 مهر 1400
سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک برگزار می‌کند : رونمایی از محصولات فرهنگی 25 مهر 1400
سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک برگزار می‌کند: آیین نواختن زنگ اراک 25 مهر 1400
سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک با همکاری موسسه همای جاده ابریشم به مناسبت هفته فرهنگی اراک برگزار نمود: تجلیل از چهره‌های فرهنگی و گردشگری اراک 25 مهر 1400

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش