برگزاری آیین افتتاح و بهره برداری سایت ورزش های ساحلی شهرداری اراک

مراسم افتتاح و بهره برداری از اولین سایت ورزش های ساحلی شهرداری اراک، به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک و با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر؛ سرپرست و جمعی از معاونین و مدیران شهرداری اراک به همراه پیشکسوتان ورزشی ، رییس فدراسیون فوتبال در استان و رییس اداره ورزش و جوانان استان برگزار شد.

رییس شورای اسلامی شهر اراک، در آیین بهره برداری از اولین سایت ورزش های ساحلی شهرداری اراک، ضمن تقدیر از این اقدام جهادی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی اظهار داشت: لزوم داشتن برنامه ریزی و نگاه ورزشی در مدیریت شهری موجب افزایش شور و نشاط اجتماعی می گردد همچنین جوانان با برخورداری از بدن و روح سالم در مسیر تحصیل و رشد و تعالی گام برمی دارند.

وی خاطرنشان کرد: توجه به ورزش های قهرمانی در کنار ورزش های همگانی نیز برای یک شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در ادامه دکتر جعفرپور سرپرست شهرداری اراک؛ با اشاره به اینکه بر اساس مطالعات و آسیب شناسی های صورت گرفته شهر اراک در ابعاد فرهنگی، ورزشی و فراغتی محروم تلقی می شود،  بیان کرد: پیرو تاکید شورای ششم شهر بر لزوم توجه به نشاط اجتماعی ، سایت ورزش های ساحلی به صورت جهادی احداث و در همین راستا نیز چندین کلنگ زنی زمین های ورزشی در محله های مختلف شهر صورت خواهد پذیرفت.

رضایی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک با اشاره به اینکه احداث سایت ساحلی ظرف مدت یک ماه صورت گرفت، اظهار داشت: محوطه سازی،کف‌سازی زمین‌ و حصارکشی مناسب جهت تامین امنیت ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزش‌های ساحلی از جمله هندبال، کبدی، والیبال و فوتبال، با همکاری نیروهای اجرایی منطقه یک شهرداری انجام شد.

وی افزود:احداث سایت با توجه به نیاز شهر و در مجاورت مجموعه ورزشی پنج مرداد جهت تکمیل و در دسترس بودن انواع ورزش ها به مساحت 650 مترمربع با اعتبار 100 میلیارد ريال و با حجمی بالغ بر 250 تن ماسه انجام شد که به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

 

 

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش