آیین اختتامیه مسابقات شطرنج (جام ولایت ) گرامیداشت دهه ولایت

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک، ظهر روز جمعه یکم مرداد ماه، همزمان آخرین مرحله از مسابقات شطرنج گرامیداشت دهه ولایت ویژه عموم شهروندان و آیین اختتامیه این دوره از مسابقات به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک و هیات شطرنج استان مرکزی برگزار شد.

رضایی سرپرست سازمان در این خصوص بیان داشت: با توجه به فراخوان انجام شده در خصوص برگزاری مسابقات شطرنج (جام ولایت ) ۶۵ نفر از علاقه مندان به این رشته ورزشی جهت شرکت در این مسابقه اعلام آمادگی کردند.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات، ظرف مدت سه روز طی نه دوره با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت نفرات برتر در بخش آقایان ( مقام اول امیر محمد حمیدی، مقام دوم کوروش بهمنی ، مقام سوم مهدی اسمی زاده و مقام چهارم امیر عباس ملکی) عناوین برتر را کسب کردند و در بخش بانوان (مقام اول شقایق دلشاد، مقام دوم هلیا سمائی و مقام سوم ملیکا بیاتی) نفر اول ریتینگ زیر ۱۵۰۰ سبحان غدیری، نفر اول ریتینگ زیر ۱۲۰۰ کوروش پیگیری فرد و بدون ریتینگ سهراب مجیدی  منتخبین این دوره از رقابت ها شدند.

لازم به ذکر است این مراسم با حضور سورانه رییس شورای اسلامی شهر اراک، طوفان محمدی رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر و غفاری منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر اراک برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش