منطقه زیبای گردو میزبان همایش پیاده روی در آخرین جمعه خردادماه

صبح روز جمعه سی ام خرداد ماه همایش پیاده روی خانوادگی و ورزش صبحگاهی با حضور چشمگیر شهروندان مشتاق در دره زیبای گردو برگزار گردید. این همایش به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اجرا و مورد استقبال پرشور شهروندان واقع شد.

مراسم راس ساعت 8 صبح با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و اجرای سرود جمهوری اسلامی با حضور جمعیت گسترده ای ورزشکاران رشته های مختلف در میدان کوهنورد آغاز شد. در ابتدای برنامه باستانی کاران با نوای گرم مرشد دباغچی به اجرای ورزش زورخانه ای پرداختند و حاضرین را به وجد آوردند. در ادامه مراسم پیاده روی خانوادگی همراه با موسیقی محلی ساز و دهل انجام شد سپس ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی نظیر نینجوتسو ، رزمیران ، ووشو و کیک بوکسینگ در حالی به اجرای حرکات نمایشی پرداختند که جمعیتی انبوه را مجذوب این بخش نمودند.

بخش جانبی این همایش کارگاه آموزشی مربیگری و داوری رسمی دارت بود که توسط مربی تیم ملی دارت و با همکاری انجمن دارت استان در میدان کوهنورد برپا گردید و با توجه به جذابیت این رشته توانست علاقمندان زیادی را جذب نماید .

در اینجا نوبت به اجرای موسیقی سنتی توسط گروه چکاوک رسید که با تکیه بر ارزشهای معنوی  و هویت ایرانی اسلامی قطعاتی پربار را به اجرا درآورند و بار دیگر یادآور جایگاه رفیع و ارزش هنر ایرانی باشند.

در حاشیه این همایش بسته های فرهنگی شامل چندین عنوان کتاب آموزش شهروندی ویژه گروههای سنی پایه و لوح فشرده بین کودکان و نوجوانان توزیع شد و همچنین علاقمندان با ثیت نام در مسابقات دارت و روپایی نیز به رقابت پرداختند و در پایان مراسم به7 نفر برگزیده در هر رشته جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید. مراسم قرعه کشی پایان بخش برنامه های این همایش بود.  شهروندان با ثبت نظرات خود در برگه های نظرسنجی در قرعه کشی نیز شرکت نمودند که به 4 نفر به قید قرعه جوایزی ارزنده اهدا گردید.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش