فرهنگسرای شهر میزبان گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی

صبح روز شنبه 27 اردیبهشت ماه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در فرهنگسرای شهر میزبان مسئولین روابط عمومی کلیه ارگان های کلانشهر اراک بود.

 

 

در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و اجرای سرود جمهوری اسلامی مهندس عباسی شهردار اراک طی سخنانی ضمن تبریک روز روابط عمومی به کلیه دست اندرکاران این حوزه روابط عمومی را به عنوان چشم و گوش و رابط بین مردم و مسئولین برشمرد و رسالت مسئولین این حوزه را در اعتماد سازی و ارتقای فرهنگ شهری چشمگیر توصیف کرد.

در ادامه مراسم قربانی جم مدیر کل صدا و سیمای استان نیز ضمن گرامیداشت این روز شغل روابط عمومی را بسیار خطیر و حساس توصیف نموده و در عصر ارتباطات جمع آوری خبر و نشر صحیح آن را مسئولیتی بزرگ در این حوزه برشمرد.

در ادامه و پس از اجرای چند آیتم جانبی مهندس مقیمی استاندار مرکزی نیز علاوه بر تبریک این روز طی سخنانی صداقت با مردم را از مهمترین هدف های دولت برشمرد. ایشان ادامه داد:  اطلاع رسانی واقعی و صادقانه به مردم مهمترین رسالت روابط عمومی ها بوده، همچنین انتقاد سازنده از عوامل مهم رشد فرهنگی و اقتصادی یک جامعه است. ایشان افزودند در سال جاری به نام اقتصاد و فرهنگ روابط عمومی ها با خبر رسانی صحیح به مردم و گوشزد مشکلات و معضلات به مسئولین نقش مهمی در رسیدن به این هدف ایفا می کنند.  

در حاشیه این مراسم ضمن افتتاح سایت شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، با اهدا لوح از مسئولین روابط عمومی حوزه های مختلف تجلیل به عمل آمد.

 

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش