آغاز جشنواره ملی موسیقی نوای نوروز

     به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک،فراخوان جشنواره ملی موسیقی نوای نوروز منتشر و کار خود را آغاز نمود.

    حسنی سرپرست سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی در این خصوص عنوان نمود: اولین جشنواره ملی موسیقی نوای نوروز کار خود را آغاز نموده و امید است مورد استقبال هنرمندان قرار گیرد. ایشان در ادامه افزودند این جشنواره به موضوع بهار و نوروز می پردازد و هنرمندان گرامی سراسر کشور می توانند اثر خود را تا 22 اسفند ماه به این جشنواره ملی ارسال نمایند. 

شرایط و ضوابط شرکت در جشنواره :

1- علاقمندان و هنرمندان عزیز می توانند تنها یک اثر تکنوازي در قالب یک قطعه فیلم حداقل به مدت 3 و حداکثر 5 دقیقه با حجم حداکثر 50 مگابایت به همراه نام و نام خانوادگی ،شهر محل سکونت و مشخصات قطعه خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا شماره واتساپ 09036472496 ارسال نمایند .

2- فایل هاي تصویري ضبط شده (توسط گوشی همراه به صورت افقی) به صورت خام و بدون افکت صدایی در قالب فرمت هاي mp4-mov – mpeg – mkv – avi

3- تکنوازي موسیقی ایرانی صرفا با ساز هاي ( تار – سه تار – سنتور – قانون – کمانچه – نی – دف – تنبک – عود – تنبور - دوتار – ویولن – پیانو ) و صرفا در حیطه فرهنگ اصیل ایرانی مورد قبول می باشد .
4-حق نشر کلیه آثار منتخب جشنواره موسیقی نواي نوروز با سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداري اراك می باشد.
5- رعایت پوشش اسلامی بانوان جهت تهیه کلیپ ارسالی الزامی می باشد ، در غیر این صورت اثر حذف خواهد شد.
6- جهت کسب اطلاعات بیشتر علاقمندان می توانند به شماره 09036472496 پیام ارسال نمایند.
7- فایل هاي غیر تصویري پذیرفته نخواهد شد.
8- در ابتداي هر قطعه هنرمند نسبت به معرفی خود شامل نام و نام خانوادگی ، سال تولد ، شهر محل سکونت و نام قطعه اقدام نماید.

 

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش