نورافشانی آسمان اراک در شب چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

 

      به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک و با مشارکت سپاه روح الله، امشب در شب 22 بهمن و همزمان با بانگ الله‌اکبر مردم همیشه در صحنه شهر اراک، مراسم نورافشانی انجام شد.

    این مراسم با حضور گسترده مسئولین و در ساختمان سازمان آتش نشانی در بلوارقدس با انواع مختلف گلوله‌های منور صحنه‌های زیبا و جذابی را در آسمان ایجاد کرده بود که شور و شادمانی وصف‌ناشدنی برای شهروندان رقم زد. همچنین در مکان نورافشانی 22 پرچم جمهوری اسلامی ایران همزمان با بانگ الله اکبر به اهتزاز درآمد. شهرداری اراک هرساله در اعیاد و مناسبت‌های مختلف با انجام مراسم نورافشانی سهمی بسزا در ایجاد شادی و نشاط در میان شهروندان ایفا می‌نماید.

    مهندس بیاتیان سرپرست شهرداری اراک در این مراسم ضمن تبریک ایام سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دستور شروع برنامه نورافشانی را صادر نمودند.

      در همین راستا حسنی سرپرست سازمان ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی افزود: شهرداری اراک همه ساله همزمان با بانگ الله اکبر در شب سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آسمان کلانشهر اراک را نور افشانی می کند. وی گفت: امسال نیز علاوه بر مراسم نورافشانی و اهتزاز پرچم های ایران، با حضور گروه مارش سپاه سرودهای انقلابی نواخته شد.این مراسم به صورت مستقیم از شبکه استانی آفتاب پخش گردید.

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش