برگزاری آیین اختتامیه مسابقه ملی دل نوشته کرونا و حقوق کودک

      به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی آیین اختتامیه مسابقه ملی دلنوشته کرونا و حقوق کودک امروز چهارشنبه یکم بهمن ماه برگزار گردید. 

     در این آیین که با حضور دکتر عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری و دبیر مرجع کنوانسیون حقوق کودک،مهندس شفیعی شهردار اراک،سورانه رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک،خیرمند معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی،کسایی پور مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری مرکزی،حمید کربلایی حسنی سرپرست سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک،قنبری مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی و تعدادی از برندگان این مسابقه حضور داشتند برنامه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید،اسکندری مجری این برنامه ضمن خیرمقدم به حاضرین برنامه را ادامه داده و خانم کسایی پور مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری مرکزی ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه از زحمات سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک،کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی،شهرداری و شورای اسلای کلانشهر اراک تقدیر نمودند. سخنران بعدی این آیین دکتر عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری و دبیر مرجع کنوانسیون حقوق کودک بودند که در سخنانی از همه برگزار کنندگان این مسابقه ملی تقدیر نمودند .ایشان در ادامه افزودند آثار برگزیده هر دو رده سنی در کتاب هایی چاپ و به زبان های مختلف ترجمه و چاپ خواهد شد. خیرمند معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی ضمن خیرمقدم به حاضرین و تبریک به برندگان این مسابقه تلاش های دستگاه های برگزار کننده این مسابقه را ارج نهاده و خاطر نشان شدند در آینده مسابقاتی از این نوع برگزار گردد.

    سورانه رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک نیز از زحمات همه عوامل برگزاری این مسابقه ملی تقدیر نموده و در ادامه این آیین قنبری مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی گزارشی از روند اجرای این مسابقه به سمع و نظر حاضران رساندند. در پایان لوح تقدیر نفرات برتر و عوامل برگزاری این مسابقه ملی به ایشان اهدا گردید.

در جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی نفرات برگزیده شهر اراک به صورت حضوری و نفرات برگزیده دیگر نقاط کشور به صورت حضور در فضای مجازی تقدیر شدند.

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش