اهدا 3000 جلد کتاب به نهادکتابخانه های استان مرکزی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

    به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک، صبح روز یکشنبه ۲۵ آبان حسنی سرپرست سازمان به اتفاق اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلانشهر اراک  با حضور در کتابخانه شماره ۱ اراک تعداد ۳۰۰۰ جلد کتاب به نهاد کتابخانه های عمومی استان مرکزی اهدا شد.
طی این مراسم سورانه رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک ضمن تبریک این هفته به مدیر کل و پرسنل نهاد کتابخانه های استان از زحمات کارکنان مجموعه تقدیر به عمل آورده و در ادامه ۳۰۰۰ جلد کتاب به مجموعه مذکور اهدا شد.

حسنی در رابطه با کتاب های اهدایی به نهاد کتابخانه های استان اظهار داشت: کتب اهدایی از تولیدات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک و همچنین تعدادی از نویسندگان شهر اراک بوده که توسط این سازمان تهیه و از طریق کتابخانه های شهر اراک در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد و امیدواریم با همکاری های فی مابین با نهاد کتابخانه ها بتوانیم سطح مطالعه را در شهر اراک ارتقاء ببخشیم .

در ادامه این مراسم ثامنی مدیر کل نهاد کتابخانه های استان نیز از زحمات شهرداری و شورای اسلامی کلانشهر اراک و همچنین مساعدت ها و همکاری های سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی با این نهاد و ارتقاء سطح مطالعه شهروندان تقدیر و تشکر نمود.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش