نشست هم اندیشی با مجریان و هنرمندان عرصه اجرا

     به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک، صبح روز شنبه پانزدهم شهریورماه نشست هم اندیشی با حضور هنرمندان عرصه اجرا در خانه فرهنگ اراک برگزار شد.
    طی این جلسه در ابتدا حسنی ضمن خیرمقدم گویی و تقدیر از هنرمندان بابت مشارکت در این نشست و برنامه های سازمان طی سال های اخیر مقدمه ای را در خصوص هدف از برگزاری جلسه مطرح نموده و در ادامه هنرمندان نیز به بیان گلایه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.
در انتهای جلسه پس از بیان پیشنهادات و انتقادات مطرح شده از سوی هنرمندان، حسنی نیز از اهمیت تشکیل خانه هنرمندان در راستای توسعه برنامه فرهنگی اجتماعی و ایجاد تعامل بیشتر نظر خود را مطرح نموده و تشکیل این نشست ها را به منظور بهره مندی از نقطه نظرات صاحب نظران در حوزه فرهنگ و هنر و استفاده از ایده ها و طرح های کارشناسی برای تقویت کیفی در اجرای هر چه بهتر برنامه های فرهنگی و هنری علی الخصوص برنامه روز اراک مهم دانست.
وی در انتهای این هم اندیشی افزود: امیدواریم بتوانیم با هم افزایی و ایجاد زیرساختهای لازم فرهنگی هنری در نهایت بهترین برنامه ها را در زمانهای مختلف خصوصا بزرگداشت روز اراک اجرا نماییم.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش