برپایی ایستگاه کودک و انقلاب در مسیر راهپیمایی باشکوه 22 بهمن

     

     به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری راهپیمایی با شکوه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور چشمگیر شهروندان اراکی برگزار گردید. سرپرست و کارکنان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری نیز از ابتدای صبح با برپایی ایستگاه کودک و انقلاب شامل نقاشی با موضوعات شهروندی و انقلاب، گریم پرچم مقدس جمهوری اسلامی کودکان در مسیر راهپیمایی و توزیع پرچم جمهوری اسلامی ایران  و بادکنک، توزیع عکس های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کنار راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی حضوری پر رنگ داشت. در همین راستا تنی چند از اعضای شورای اسلامی کلانشهر اراک ، معاون خدمات شهری شهرداری اراک  و تنی چند از مسئولین و مدیران شهری در کنار کودکان و شهروندان از غرفه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بازدید به عمل آوردند.

      در کنار برگزاری ایستگاه نقاشی کودکان، تعدادی بسته فرهنگی و کتاب  کودک در زمینه آموزش شهروندی و متناسب با این ایام در بین شهروندان به ویژه کودکان توزیع گردید.

     در همین راستا حمید کربلایی حسنی ضمن تبریک گرامیداشت این روز خجسته برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی برگزار شده توسط سازمان در ایام دهه مبارک فجر را یاد آور شده و از حضور گسترده همشهریان خونگرم در این راهپیمایی تشکر و قدردانی نمود.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش