نورافشانی آسمان کلانهشر اراک در شب چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همزمان با بانگ الله‌اکبر

     به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری امشب در شب 22 بهمن و همزمان با بانگ الله‌اکبر مردم همیشه درصحنه شهر اراک، در 2 نقطه از سطح شهر مراسم نورافشانی انجام شد.  نورافشانی با حضور گسترده مسئولین در 2 نقطه از سطح شهر شامل: ساختمان سازمان آتش نشانی در بلوارقدس و پارکینگ خاتم،  با انواع مختلف گلوله‌های منور صحنه‌های زیبا و جذابی را در آسمان ایجاد کرده بود که شور و شادمانی وصف‌ناشدنی برای شهروندان رقم زد. همچنین در ساختمان سازمان آتش نشانی 22 پرچم جمهوری اسلامی ایران همزمان با بانگ الله اکبر به اهتزاز درآمد. شهرداری اراک هرساله در اعیاد و مناسبت‌های مختلف با انجام مراسم نورافشانی سهمی بسزا در ایجاد شادی و نشاط در میان شهروندان ایفا می‌نماید.

مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک در این مراسم ضمن تبریک ایام و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دستور شروع برنامه نورافشانی را صادر نمودند.

     در همین راستا حسنی سرپرست سازمان ضمن تبریک فرا رسیدن چهل ویکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی افزود: شهرداری اراک همه ساله همزمان با بانگ الله اکبر در شب سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آسمان کلانشهر اراک را نور افشانی می کند. وی گفت: امسال نیز با در نظر گرفتن دو نقطه سعی شد این مراسم هرچه با شکوه تر برگزار شود.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش