دیدار و سرکشی آیت اله دری نجف آبادی ،شهردار اراک، و سرپرست سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری از خانواده معظم شهدا و جانبازان

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی ظهر امروز دوشنبه 21 بهمن ماه همزمان با دهه مبارک فجر حضرت آیت اله دری نجف آبادی نماینده محترم ولی فقیه در استان به همراه مهندس شفیعی شهردار اراک و حسنی سرپرست سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از خانواده های معظم شهدا و از یکی از جانبازان سرافراز سرکشی نمودند.

در این دیدارهای صمیمی حضرت آیت اله دری نجف آبادی ضمن تبریک دهه مبارک فجر به نقش و جایگاه شهدا در به ثمر رسیدن انقلاب اشاره نموده و عنوان داشتند که به برکت خون شهدا و ایثاری گری های این عزیزان و جانبازان سربلند است که انقلاب شکوهمند ایران در طول 41 سال عمر پربرکت خود جایگاه جهانی پیدا کرده و باعث بیداری ملت های مسلمان و آزاده جهان شده است. ایشان با دلجویی از خانوادهای معظم شهدا برای این شهیدان والامقام علو درجات را از خداوند منان خواستار شدند.

مهندس شفیعی نیز با تقدیر و تشکر از آیت اله دری نجف آبادی که در این دیدارها مدیران شهرداری اراک را همراهی نمودند از خانواده شهدای عظیم الشان و جانباز سرافراز تقدیر نمودند.

دیدارها و سرکشی های امروز از خانوادهای معظم شهید محمد خان محمدی و شهید فغانعلی زهره وند و دیدار با جانباز سرافراز 70 درصد آقای حمید رضا عباسی بود. 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش