حضور بیش از 3هزار شهروند در دوره های اوقات فراغت فرهنگسرای شهر و سیدالشهدا (ع) در تابستان سال جاری

     دوره های اوقات فراغت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در دو فرهنگسرای شهر و سیدالشهدا (ع) مورد استقبال گسترده شهروندان در تابستان سال جاری قرار گرفت.

     حسنی با ذکر این خبر افزود: می‌توان گفت مجموعه‌های فرهنگی و فرهنگسراها نقش به‌سزایی را در غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و ارتقای آگاهی‌های آنها دارند. از این رو این سازمان با افزایش آموزشهای شهروندی، روانشناختی و مهارتهای زندگی، امداد و نجات، بهداشت و تغذیه و توانمندسازی کودکان، نوجوانان و بانوان و با تنوع بخشیدن و توجه به نیاز مخاطبان سعی نمود زمینه مناسب برای رشد و غنی سازی اوقات فراغت و همچنین ارتقاء و اصلاح فرهنگ همگانی فراهم و گامی موثر در دستیابی به شهر فرهنگی بردارد.

     وی افزود: فرهنگسرای شهر در محدوده شهر صنعتی و فرهنگسرای سیدالشهدا (ع) در محدوده میدان ساعت علاوه بر برگزاری انواع همایش های بزرگ متناسب با نیاز مخاطبان، برگزاری نمایشگاهای متعدد عمومی و تخصصی عکس و کتاب و برگزاری انواع سمینارها و کارگاههای تخصصی ویژه مخاطبان خاص، با برگزاری دوره های آموزشی متنوع برای همه اقشار به آموزش بیش از 3 هزار شهروند در تابستان امسال پرداخت.

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش