برپایی ایستگاه فرهنگی، هنری و نقاشی کودکان در راهپیمایی روز قدس

   به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و در لبیک به فرمان تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب، کارکنان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک همراه و همگام با آحاد جامعه با شرکت در راهپیمایی عظیم روز قدس، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین  در برابر جنایات رژیم جعلی اسرائیل اعلام نمودند و خواستار اقدام فوری جامعه بین المللی در دفاع از ملت مظلوم فلسطین و خصوصا توقف جنایات اسراییل در غزه شدند .

     سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک، غرفه ای تحت عنوان ایستگاه کودکانه در خیابان محسنی و در مسیر راهپیمایی برپا نمود که با استقبال بی نظیر همشهریان بالاخص کودکان و نوجوانان مواجه گردید. این ایستگاه شامل بخش نقاشی کودکان با محوریت شهروندی، حجاب و عفاف، رمضان و روز قدس و توزیع  کتاب شهروندی برای کودکان و نوجوانان تدارک دیده شده بود.

     حمید کربلایی حسنی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک ضمن تشکر از حضور اقشار مختلف جامعه در حماسه روز قدس و با اشاره به چندین دهه ظلم و ستم رژیم اشغالگر قدس بر ملت مظلوم فلسطین، بر لزوم حمایت جامعه جهانی و بالاخص کشورهای مسلمان جهان از ملت فلسطین تاکید کرد. وی در ادامه از حضور مدیران استانی و شهرستانی در غرفه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تشکر کرد .

 

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش