گلباران قبور شهدا گرامیداشت آزادسازی خرمشهر

     به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک و با مشارکت سپاه روح اله استان و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اراک عصر روز پنجشنبه 2 خردادماه مراسم گلباران قبور شهدا گرامیداشت آزادسازی خرمشهر با حضورآیت اله دری نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان، مقدسی نماینده مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، شفیعی شهردار اراک، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی، مسئولین شهری و استانی و ارادتمندان شهدا در مزار شهدا برگزار گردید.

     در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت قرآن کریم، و طنین سرود جمهوری اسلامی و سرود اراک، محمد کریم شفیعی ضمن گرامیداشت سالروز سوم خرداد و ادای احترام به مقام شامخ شهدا دقایقی در خصوص برنامه های آتی شهرداری اراک سخن گفت.سپس آیت اله دری سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت و از رشادتهای شهدا و تهیه کنندگان مراسم امروز تقدیر نمود.

     در ادامه مراسم از مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اراک و ریحانه سادات میرعباسی فرزند شهید میرعباسی با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد. دکلمه خوانی ریحانه سادات میرعباسی و مداحی مرادی عضو شورای اسلامی شهر اراک بخش های بعدی مراسم بود.

     در پایان حضار با گلباران قبور شهدا به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

 

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش