آغاز ویژه برنامه " 8 مسجد 8 شب آسمانی" در مساجد سطح شهر

 

     به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و با مشارکت دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان، بنیاد غدیر استان مرکزی، سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه از 28 اردیبهشت ماه ویژه برنامه " 8 مسجد 8 شب آسمانی " در مساجد سطح شهر آغاز گشت.

     حسنی سرپرست سازمان با ذکر این خبر افزود این ویژه برنامه در اولین شب آن در مسجد صاحب الزمان در کوی علی ابن ابیطالب برگزار شد.

     این مراسم با اجرای قاسمی و سپس تلاوت قرآن توسط عسگری آغاز شد. در ادامه بعد از اجرای تواشیح دلنشین گروه فدک، دبیر بنیاد غدیر استان دقایقی در خصوص آداب ماه مبارک رمضان سخنرانی کرد. اهدای لوح و هدیه به روزه اولی ها، قرعه کشی مسابقه کتابخوانی اولین مظلوم روزگار، اهدای جوایز به 5 نفر از شرکت کنندگان در مسابقه کتابخوانی، و در نهایت برگزاری نماز مغرب و عشا و مراسم افطار از دیگر بخش های این مراسم بود.

     قبل از مراسم نیز ویزیت رایگان از مردم منطقه توسط پزشکان هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت. همچنین از یکی از خانواده های معزز شهدا و یکی از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی توسط دبیر بنیاد غدیر، مدیرکل بهزیستی، رییس بنیاد شهید اراک، معاون کمیته امداد و حسنی سرپرست سازمان بازدید به عمل آمد.

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش