آیین افتتاح سالن شهید سعید مسلمی و شهید محسن حججی

    به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی امروز پنج شنبه هشتم خرداد ماه طی مراسمی و با حضور مسئولین استان و شهرستان اراک سالن های ورزشی شهید سعید مسلمی و شهید محسن حججی افتتاح گردید.

    در این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید، سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران و سرود اراک نواخته شد و سپس میلاد اسکندری از مجریان صدا و سیمای استان مرکزی به اجرای برنامه پرداختند. در ادامه آقای مهندس شفیعی شهردار اراک ضمن خوش آمدگویی به مسئولین گزارشی از روند ساخت و تجهیز این دو سالن ارائه نموده و در ادامه آقای سورانه رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی کلانشهر اراک در سخنانی از زحمات مسئولین شهری و شهرداری جهت ساخت این مجموعه های ورزشی تقدیر نمودند.

     در ادامه این آیین افتتاح جناب آقای آقازاده استاندار معزز استان مرکزی با حضور در جایگاه به نقش ساخت فضاهای فرهنگی و ورزشی در شهرها و مخصوصاً حاشیه شهرها پرداخته و در ادامه با حضور ایشان و چند تن از مسئولین از پدر بزرگوار شهید سعید مسلمی با اهداء لوح تقدیر گردید.

    پس از پایین این مراسم سالن شهید سعید مسلمی افتتاح و به صورت ویدئو کنفرانسی سالن شهید مسلمی نیز افتتاح گردید. سالن چند منظوره ورزشی شهید سعید مسلمی در کوی علی ابن ابیطالب و سالن شهید محسن حججی در کوی ولیعصر اراک واقع شده است.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش