همایش پیاده روی خانوادگی نکوداشت روز اراک و جشنواره کودک در بوستان ملت

   به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، عصر روز جمعه 10 آبان ماه همایش  پیاده روی خانوادگی نکوداشت روز اراک و جشنواره کودک با حضور علاقمندان به پیاده روی و ورزش و مشتاقان بازی های بومی و محلی، در بوستان ملت برگزار گردید.

     در این همایش بازی های مختلف شامل: پارکور، هفت سنگ، لی لی، طناب کشی، روپایی، فریزبی، پنجه والیبال، فوتبال دستی، طناب زنی، دارت، دال پلان  ویژه بانوان و آقایان برگزار و با استقبال چشمگیر شهروندان برگزار گردید.

      در ابتدای این همایش و پیش از آغاز رسمی برنامه در ساعت 15/30 عصر، شهروندان و علاقمندان به ورزش، مسافتی را در بوستان ملت پیاده روی نمودند. پس از تلاوت آیاتی چند از کلام مجید و طنین سرود جمهوری اسلامی ایران و سرود اراک توسط مهدی عبدلی و معرفی بخش های مختلف برنامه با اجرای حسین رفیعی، کلیه شهروندان حاضر به همراه مربیان ورزشی شهرداری اراک دقایقی در محوطه بوستان ملت به پیاده روی و نرمش عصرگاهی پرداختند. در ادامه اجرای حرکات نمایشی توسط ورزشکاران پارکور از بخش های پرهیجان این همایش اجرا و با تشویق حضار همراه گردید. سپس ایرج رضایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر ضمن خیر مقدم ضمن سخنانی روز اراک را گرامی داشت. در ادامه برنامه یاسر اسماعیلی با اجرای موسیقی حضار را به وجد آورد. سپس نمایش کودک توسط خاله شادونه و دونه ها موجب شادی خردسالان و نیز بزرگسالان شد. پایان بخش برنامه این روز اجرای مسابقه توسط حسین رفیعی بود.

در بخش جنبی این همایش نیز علاوه بر بخش های مختلف ورزشی، نقاشی کودکان با موضوعات شهروندی همراه با اهدای جوایز فرهنگی با حضور علاقمندان و کودکان به انجام رسید.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش