برپایی آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره فرهنگی ورزشی (فوتسال، والیبال و دارت بانوان) ویژه کارکنان شهرداری، مناطق و سازمان های تابعه گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و 6200 شهید استان مرکزی

 

     به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری چهارشنبه شب 15اسفند ماه آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره فرهنگی ورزشی (فوتسال، والیبال و دارت بانوان) ویژه کارکنان شهرداری، مناطق و سازمان های تابعه گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و 6200 شهید استان مرکزی در سالن شهیدان ثامنی شهرداری اراک برگزار شد.

      این جشنواره در سه رشته ورزشی برگزار شد. رقابتهای فوتسال از 9 تا پایان بهمن برگزار و و در نهایت سازمان مدیریت پسماند، اجرائیات و شهرداری منطقه دو عناوین اول تا سوم این مسابقات را کسب کردند.

     رقابت های والیبال از 1 تا 15 اسفند برگزار و در نهایت سازمان سیما و منظر ، سازمان آتش نشانی و شهرداری منطقه دو (الف) عناوین اول تا سوم این مسابقات را کسب کردند.

     رقابت های دارت بانوان نیز صبح روز27 بهمن ماه با استقبال بانوان شهرداری برگزار گردید و در نهایت نفرات ذیل عناوین اول تا پنجم را از آن خود نمودند:

   1- زهرا آزادبخت

   2- فرناز یار احمدی

   3- زهرا کاظمی

   4- نیره نظم آبادی

   5- اکرم غیاثی

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش