آغاز دوره آموزشی آشپزی، شیرینی پزی و تهیه دسر ترم پاییز همراه با دوره آموزشی شهروندی با محوریت ایمنی در فرهنگسرای سید الشهداء (ع)

     دوره رایگان آموزشی آشپزی، تهیه دسر و شیرینی پزی ترم پاییز در فرهنگسرای سید الشهداء (ع) آغاز گردید. در اولین جلسه این دوره با حضور کارشناس حوزه ایمنی و آتش نشانی، نکات آموزشی در زمینه رعایت نکات ایمنی در منزل و محل کار به مخاطبین ارائه گردید.

    حمید کربلایی حسنی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با اعلام این خبر افزود: همچون سال های گذشته در ترم پاییز نیز برنامه های مختلف و متنوع فرهنگی و ورزشی برای رده های سنی مختلف بزرگسالان، خردسالان و کودکان در دو فرهنگسرای شهر و سیدالشهدا (ع) برنامه ریزی و مهیا شده است.

 وی افزود: این دوره های آموزشی به ترتیب در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه از ساعت 9 در فرهنگسرای سید الشهداء (ع) دایر است و عموم بانوان علاقمند می توانند پس از ثبت نام به صورت رایگان در این دوره شرکت نمایند.

آغاز دوره های آموزشی نقاشی و سفال همراه با دوره آموزشی شهروندی بامحوریت مدیریت پسماند ویژه کودکان در فرهنگسرای شهر

      دو دوره رایگان آموزشی نقاشی و سفال ویژه خردسالان و کودکان در فرهنگسرای شهر آغاز شد. در اولین جلسه این دوره ها صبح امروز با حضور کارشناس حوزه مدیریت پسماند نکات آموزشی در زمینه تولید کمتر پسماند و تفکیک زباله به کودکان ارائه گردید.

     حسنی سرپرست سازمان با ذکر این مطلب افزود: دوره آموزش نقاشی به صورت رایگان و در روزهای سه شنبه و پنجشنبه هر هفته ساعت 9  و دوره آموزشی سفال در روزهای پنجشنبه هر هفته ساعت 11 در این فرهنگسرا برگزار می گردد.

 

آغاز دوره های آموزشی نقاشی و سفال ویژه کودکان در فرهنگسرای سید الشهدا (ع)

   دو دوره رایگان آموزشی نقاشی و سفال ویژه خردسالان و کودکان در فرهنگسرای سیدالشهدا (ع) آغاز شد.

     حسنی سرپرست سازمان با ذکر این مطلب افزود: این کلاس ها همچون سنوات گذشته به صورت رایگان برگزار می گردد.  دوره آموزشی نقاشی در روزهای سه شنبه و پنجشنبه هر هفته ساعت 11 و دوره آموزشی سفال پنجشنبه هر هفته ساعت 9 در این فرهنگسرا برگزار می گردد.

آغاز دوره آموزش نقاشی در فرهنگسرای سیدالشهدا (ع)

   دوره رایگان آموزش نقاشی در دو رده سنی خردسالان و کودکان در فرهنگسرای سیدالشهدا آغاز گردید.

    حمید کربلایی حسنی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با اعلام این خبر افزود: با توجه به فصل تابستان و ایام فراغت تحصیل دانش آموزان، برنامه های مختلف و متنوعی در حوزه آموزش برای رده های سنی خردسالان و کودکان برنامه ریزی و مهیا شده است. با توجه به اهمیت آموزش در سنین پایه نهایت تلاش به کار رفته تا مباحث آموزش های شهروندی نیز به صورت غیر مستقیم در این دوره ها لحاظ شود.

 حسنی در ادامه افزود: در همین راستا دوره های کلاس آموزش نقاشی سنین زیر 7 سال در روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت 11 تا 12/15 و در سنین بالای 7 سال روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت 9/30 الی 10/45 در فرهنگسرای سیدالشهدا (ع) دایر است و عموم کودکان و خردسالان می توانند پس از ثبت نام به صورت رایگان در دوره شرکت نمایند.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش