برگزاری دوره آموزشی ویژه آتش نشانان جدیدالورود در فرهنگسرای شهر

  

    به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی دوره آموزشی ویژه آتش نشانان جدید الورود در فرهنگسرای شهر برگزار گردید.

    حسنی سرپرست سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی در این خصوص عنوان نمود:با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم فعالیت فرهنگسراها، با تعاملات انجام شده فی مابین این سازمان و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی دوره های آموزشی نیروهای جدیدالورود آتش نشانی با رعایت پروتکل های بهداشتی در فرهنگسرای شهر برگزار می گردد.

برگزاری کلاس آموزش نقطه کوبی روی سفال و ویترای در فرهنگسرای شهر

    

     به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی دوره آموزشی نقطه کوبی روی سفال و شیشه در فرهنگسرای شهر با استقبال عموم بانوان برگزار گردید. در این دوره آموزشی مهارت نقطه کوبی، ترسیم طرح ها و مطالب دیگر آموزش داده شد.

برگزاری دوره آموزشی نقطه کوبی در فرهنگسرای سیدالشهدا

     به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی دوره نقطه کوبی روی ظروف در فرهنگسرای سیدالشهدا برگزار شد.

     در این دوره آموزشی که با حضور عموم بانوان ثبت نام شده در این دوره فرهنگسرای سیدالشهدا برگزار شد مطالب و مهارت های این هنر ارائه گردید.

برگزاری کلاس آموزشی نقاشی ویژه کودکان در فرهنگسرای سیدالشهدا

    

     کلاس آموزش نقاشی ویژه کودکان در فرهنگسرای سیدالشهدا برگزار گردید.

     به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی در ترم زمستان همچون سنوات قبل کلاس ها و دوره های آموزشی و فرهنگی در فرهنگسرای سیدالشهدا برگزار می شود که مخاطبین ثبت نام شده می توانند به صورت رایگان از آنها استفاده نمایند. این کلاس آموزشی در روزهای شنبه هر هفته از ساعت9 لغایت10.30 برگزار می شود.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش