گالری آثار راه یافته به مرحله نهایی 4مین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من

دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من گالری آثار راه یافته به مرحله نهایی این جشنواره را منتشر نمود. هنرمندان گرامی میتوانند حداکثر تا تاریخ 27 آبان ماه هرگونه نظر یا مغایرت با متن فراخوان را از طریق شماره 08633681870 یا پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  اعلام نمایند. بدیهی است پس از مهلت مذکور هیئت داوران نسبت به معرفی برگزیدگان نهایی اقدام نموده و هیچگونه اعتراضی را نخواهد پذیرفت.

آغاز داوری آثار رسیده به سومین جشنواره ملی داستان کوتاه و سومین جشنواره ملی شعر طنز اراک

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، پس از پایان مهلت ارسال آثار دو جشنواره ملی داستان کوتاه و شعر طنز اراک در 31  فروردین ماه، پس از دسته بندی و آماده سازی آثار رسیده، فرایند داوری این دو جشنواره از هفته آینده آغاز خواهد شد.

حسنی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با ذکر این مطلب افزود: در بخش شعر طنز تعداد 481 اثر از 184 شاعر از 27 استان کشور و در بخش داستان کوتاه تعداد 753 اثر از 397 نفر از 29 استان کشور به دبیرخانه این جشنواره ها رسیده است. وی خاطر نشان کرد: استقبال از این دو جشنواره نسبت به سال گذشته با رشد بیش از 20 درصد همراه بوده است.

برگزاری نشست داوری سومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری نشست داوری سومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من با حضور داوران و دبیران جشنواره برگزار گردید.

در این نشست پس از بازبینی 545 اثر راه یافته به داوری نفرات برتر و آثار برگزیده جهت حضور در نمایشگاه آثار مشخص شدند.

لازم به ذکر است نفرات برتر این بخش در تاریخ 10 آذر ماه طی مراسمی معرفی و تجلیل خواهند شد.

تمدید مهلت ارسال آثار دومین جشنواره ملی عکس من و شهر- زشت و زیبا

بنا به درخواست جمع زیادی از عکاسان محترم مبنی بر تمدید مهلت جشنواره و تایید شورای سیاست گذاری, زمان ارسال رزومه ها و شرکت در بخش غیر حضوری تا تاریخ 10 آبان ماه تمدید گردید.
     توصیه می‌شود عکاسان محترم آثار خود را هر چه سریعتر به پست الکترونیکی ارائه شده در متن فراخوان: (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) ارسال و از موکول کردن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند. بدیهی است زمان ارسال آثار به هیچ عنوان مجدداً تمدید نخواهد شد.

دبیرخانه دومین جشنواره ملی عکس من و شهر- زشت و زیبا

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش